Balkan fans

Поговорим на родных языках / Speak your native language here!

Модераторы: English Admin, Модераторы

бацнина

поздрав

Непрочитанное сообщение бацнина »

Ћао,
Баш ми је драго да постоји један овакав сајт.
Надам се да ћу ускоро имати техничких могућности да пишем и на руском:)))
За сада толико,
Поздрав из Београда.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

:)
Eh lepo, opet imamo malo mesta za caskanje i na "nasem "jeziku!
Ok! nadam se da ce se balkan team uspesno evakuisati u ove krajeve jer koliko sam primetila zeleni forum vise ne radi!

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
alex
Сообщения: 35
Зарегистрирован: Пт 20 май 2005, 15:29
Откуда: Nis, Serbia

Najzad

Непрочитанное сообщение alex »

Pozdrav svima, narocito jeleni. Priznajem, toliko sam bila besna sto tzv. zeleni forum nije radio, a htela sam da se ukljucim u onako zive diskusije!!!! prosto strasno...
samo konstatacija... da li je moguce da je BN u srbiji toliko lose medijski ispracena??? :x :evil: aman, za ove meksicke sapunice i njihove "zvezde" se non stop vrete reklame, intervjui, casopisi su puuuuuuuni, a za jednu kvalitetnu seriju ( kada je gledas :shock: :shock: , imas utisak da citas roman, by the way, a ne trac rubriku, sf budalastine) nista, nada, njente!!!!!!!!!!! Strasno......
Fala bogu na internetu!!!! :D

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

Eh da mi je videti takvu scenu-3 generacije zena , uzdisu za Strahovim(iz tvog posta na English forums)
Dobrodosla ti nama alex!Da u pravu si latino sapunice se sarene i napadaju sa svih strana mada moram priznati da sama nikad nisam puno na to obracala paznju...
Evo i ja se upravo oporavljam od jucerasnje epizode(+danasnje reprize) eh....kakav je svaka bi ga majka, baba, tetka, strina, svaka koja ima oci, pozelela...:wub:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
sanja

sanja

Непрочитанное сообщение sanja »

cao svima i ja sam takodje poludela za vladimirom :lol: termin reprize na b92 je ocajan slala sam pisma i tako to ali nista :evil: vidim da ste vi dobro upucene pa jel mi neko moze reci kako ce to ana biti ljubomorna na olgu? : :?:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
alex
Сообщения: 35
Зарегистрирован: Пт 20 май 2005, 15:29
Откуда: Nis, Serbia

Smaranje

Непрочитанное сообщение alex »

Comment.... zar ova Ana ne moze bre da vrisne i da zaustavi pomahnitale frajere, a kad smno vec kod toga i da promeni izraz lica! Oni dvojica ce da se poubijaju a ona sapuce.. miso, vladimire.... uf, dodje moi da zmurim kad je ona u kadru!

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
alex
Сообщения: 35
Зарегистрирован: Пт 20 май 2005, 15:29
Откуда: Nis, Serbia

sta dalje

Непрочитанное сообщение alex »

e pozdrav... Ja sam bila toliko nestrpljiva da sam nasla neki sajt na ruskom - a ni rec ruskog ne znam, zatim videla da postoje prepricane svih 127 epizoda!!!! Skinula sam zatim prevodilac BABYLON - sa ruskog na engl. pa sam svaku rec bukvalno prevodila.. Posto ima puno teksta samo sam prevela ono gde se pojavljuje ime Vladimir :oops: :oops: pa evo kako sam to rastumacila (poslednje 20 epizode sam lepo prevela, tako da mislim da sam sve do kraja skapirala). sledi: Olga ce da predje u kucu kod vladimira,i to u vreme kada anu odbaci misa (zbog cuvene spavace sobe) i tako, olga ce da koketira, a ana da besni, pa ce vladimir u jednoj sceni da glasno kaze kako on voli samo anu, naravno prethodno videvsi anu kako nailazi na vratima.Inace olga ce da ima i ludu ideju da je vladimir zeni, kako bi lakse bila uy svog aleksandra!!!! LUDa zenska

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Гость

Непрочитанное сообщение Гость »

hvala alex super si mi ono prepricala a da li ce biti jos nekih zanimljivih delova na pr. kad vladimir prosi anu da li ce to uraditi na kolenima i tako to i da li ce se ona i tada neckati jer ako je tako treba je kamenovati !!!!ko uopste moze da razmislja kad je onakav slatkis u blizini !!!! :P :oops: :lol: :) :D

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Evo i mene na novom siteu i forumu, ali prije svega - drage djevojke - trebam vasu tehnicku pomoc. Nisam bas strucnjakinja za kompjutore pa ne znam kako zadrzati encoding "Cyrillic Windows"; izaberem ga, ali izgubim ga svakim klikanjem i onda moram neprestance ici u izbornik View... To me toliko deprimira da nemam volje dolaziti na ovaj forum. A stari ce uskoro biti napusten i vec sada je dobrano opustio. Pomozite!

Evo malo starije hrvatske knjizevnosti. Pjevajuci o bozanskoj ljepoti svoje izabranice, Hanibal Lucic na kraju kaze (citiram po sjecanju):

...Grihota bi da se stara ova lipost uzorita,
Boze, ki si svim ozgara, cin da bude stanovita...

U znacenju: Bio bi grijeh da ova izvanredna ljepota ostari (prodje) i zato je, Boze, ucini vjecnom. Ti mi stihovi padaju na pamet kada gledam i slusam Daniila Strahova. Tko zna zasto :roll:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

sanja, ako mi dozvolis malu sugestiju....
za novi post pritisni POSTREPLY TASTER, umesto NEW TOPIC
tako cemo imati tvoje postove na jednom mestu, jer svaki put otvaras novu temu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

teuta!!!divno je , bas tako :wub:
sta te muci vidis haos umesto cirilice?samo u svom profilu kad se registrujes i ja sam imala taj problem, stavi u polju za jezik ruski, i tako ces normalno pisati latinicom a videti i cirilicu.
naravno to se aktivira samo kad se ulogujes kad udjes kao gost i dalje ces videti haos!
ne znam ni sama valjda ti je to bio problem :roll:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

...a sto se tice ane to kako ce se ona ponasati tek ce da vam ide na zivce :) Prosice je na kolenima naravno ali ce ga ona propisno namuciti. Njihovu istinsku srecu u seriji docekacete tek 10 min pre kraja iste!
aleks ako treba neka pomoc oko ruskog :wink:
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
enya

o,boze!

Непрочитанное сообщение enya »

:oops: tek sam sad provalila da je link na kino.br. bio za ovaj forum,a ne onaj stari...c,c,c...jos se cudim sto niko ne tipka.nemojte,bre,vise da se selite....ne mogu da vam udjem u trag :wink:
poz.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 8 гостей