Balkan fans

Поговорим на родных языках / Speak your native language here!

Модераторы: English Admin, Модераторы

Аватара пользователя
maracro
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Пн 29 май 2006, 23:50
Откуда: Split, Croatia
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение maracro »

Ha..ha..veliš nije mi se svidila, dapače oduševila me skroz ta serija VGV, a posebno djevojka od Dime (ili bolje od našeg Vlade) ,al me nasmijala do suza, sa svojom facom i nedaćama koje su je zdesile i kako ih je uspila napokon rješit, A naš Vlado (oli ti Dima) mi je tu fantastičan doduše volila bi da mu je friz kao u seriji BN no nema veze i onakav mi je savršen. Uglavnom drage moje toliki je na mene ostavio dojam da dok sam gledala seriju uz smjeh , još sam i svako toliko vikala "uff..jesi dobar majku ti je....." ha..ha... Pa šta ću kad mi je drag.

Nego di su ostale djevojke sa ovog foruma?

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

maracro писал(а):Ha..ha..veliš nije mi se svidila, dapače oduševila me skroz ta serija VGV, a posebno djevojka od Dime (ili bolje od našeg Vlade) ,al me nasmijala do suza, sa svojom facom i nedaćama koje su je zdesile i kako ih je uspila napokon rješit, A naš Vlado (oli ti Dima) mi je tu fantastičan doduše volila bi da mu je friz kao u seriji BN no nema veze i onakav mi je savršen. Uglavnom drage moje toliki je na mene ostavio dojam da dok sam gledala seriju uz smjeh , još sam i svako toliko vikala "uff..jesi dobar majku ti je....." ha..ha... Pa šta ću kad mi je drag.

Nego di su ostale djevojke sa ovog foruma?
Da, tu su mu oči plavlje od mora oko Kornata! Kad god se pojavi u gro planu, zaboravim disati. :roll: A curu sam mu već negdje opjevala, odlična je, samo šteta što u drugom dijelu serije uglavnom šuti. Zato taj drugi dio doživljuje kvalitativni pad, kao i pad moga zanimanja, jadan on. :D Kombinacija Dima koji urla i djevojka mu koja "melje" brže nego što ti voziš - dobitna je!

Glede cura s ovog foruma - ovdje su one negdje (većina, iako ne sve; Yuliya je, primjerice, u Ukrajini), samo im se ne da pisati. To i mene nekad uhvati. Vidiš koliko se tema čita (preko trista čitanja od jutros!) i onda se počneš osjećati kao osamljeni kauboj koji jaše kroz indijanski teritorij - nigdje Indijanaca na vidiku, ali osjećaš da su tu negdje, dazhe i vrlo ti blizu. :lol: (Toliko sam vesterna iščitala da mi je žao što nisam upisala poslijediplomski na tu temu. Ne bih morala puno zavirivati u literaturu. 8) )

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maracro
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Пн 29 май 2006, 23:50
Откуда: Split, Croatia
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение maracro »

HA..HA.. brže "melje" nego ja vozim e ova ti je dobra, jer sam rijetko doživljavala da je netko brži od mene pa makar i "mlio" ha..ha..
Je..je.. brate stvarno su mu oči došle tu do izražaja, u stvari njemu je sve došlo do izražaja.......

Uff...kauboji i indijanci , to su moja omiljena tema još od djetinjstva, i znaš uvijek mi je bio san nosit onako revolver opako nisko i prošetat kroz grad prema Saloonu ha..ha..ha...Doduše nošenje revolvera mi se ostvarilo a Saloon mi je kod naše konobarice Ane koja usput rečeno obožava našeg Danyu, pa tako imamo omiljenu temu za razgovor.
Moj Bože da sam se rodila u vrijeme kauboja sigurno bi bila Calamiti Jane (valjda se ovako piše) jedino neznam Teuta šta bi ti volila biti?

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
RedMoon
Сообщения: 183
Зарегистрирован: Вс 14 авг 2005, 20:00
Откуда: bgd

Непрочитанное сообщение RedMoon »

:lol: :lol: :lol:
znachi maro, tebe sresti tachno u podne kod o.k.corral-a ne daj boze 8) , bilo bi poprilichno zeznuto :lol: :lol: :lol:

o strahovu i mnoogim drugim opsesijama http://p104.ezboard.com/fbalkanskiforumfrm15

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maracro
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Пн 29 май 2006, 23:50
Откуда: Split, Croatia
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение maracro »

RedMoon писал(а)::lol: :lol: :lol:
znachi maro, tebe sresti tachno u podne kod o.k.corral-a ne daj boze 8) , bilo bi poprilichno zeznuto :lol: :lol: :lol:
HA..HA..HA. probaj nikad se ne zna kako može završit.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

maracro писал(а):jedino neznam Teuta šta bi ti volila biti?
Ja sam se uvijek poistovjećivela s Docom Hollidayem: hladan k'o špricer, nadmoćan kockar, brz na revolveru (premazanom niklom), intelektualac (doktor), elegantan (kao da je upravo izašao iz modnoga salona u St. Lewisu), visok i plavook... Kad malo razmislim, eto uloge za našega Danju!

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

Teuta писал(а):
maracro писал(а):jedino neznam Teuta šta bi ti volila biti?
Ja sam se uvijek poistovjećivela s Docom Hollidayem: hladan k'o špricer, nadmoćan kockar, brz na revolveru (premazanom niklom), intelektualac (doktor), elegantan (kao da je upravo izašao iz modnoga salona u St. Lewisu), visok i plavook... Kad malo razmislim, eto uloge za našega Danju!
ja sam uvijek mislila da ce dok holidej u iducem broju umrijeti :lol: :lol: :lol:
Последний раз редактировалось milena Пт 21 июл 2006, 22:16, всего редактировалось 1 раз.
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
milena
Сообщения: 281
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:20
Откуда: Zagreb, Hrvatska

Непрочитанное сообщение milena »

kakav bi danya bio Doc :roll: ..............a mozda bas i ne neki........previse izgleda toplo za D.H.
ove godine pjeske, dogodine u Mersedesbenzu

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maracro
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Пн 29 май 2006, 23:50
Откуда: Split, Croatia
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение maracro »

milena писал(а):
Teuta писал(а):
maracro писал(а):jedino neznam Teuta šta bi ti volila biti?
Ja sam se uvijek poistovjećivela s Docom Hollidayem: hladan k'o špricer, nadmoćan kockar, brz na revolveru (premazanom niklom), intelektualac (doktor), elegantan (kao da je upravo izašao iz modnoga salona u St. Lewisu), visok i plavook... Kad malo razmislim, eto uloge za našega Danju!
ja sam uvijek mislila da ce dok holidej u iducem broju umrijeti :lol: :lol: :lol:
Pa naravno da će umrijet. Zar nećemo SVI ????????????????????

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Maracroice, ohoooj! Kad ćeš nam privesti Danju? I još nešto - je l mu još spominješ psihoterapeutkinju il te prošla ljutnja na tog milog stvora?

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maracro
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Пн 29 май 2006, 23:50
Откуда: Split, Croatia
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение maracro »

Teuta писал(а):Maracroice, ohoooj! Kad ćeš nam privesti Danju? I još nešto - je l mu još spominješ psihoterapeutkinju il te prošla ljutnja na tog milog stvora?
Ma koga privest? NJEGA !!!!!! A joooooojjjjj.... kad bi mi "naišao" onda bi mene "privodil"i, ali sa kolima hitne pomoći, jer ne vjerujem da bi ostala na nogama u tom momentu, iako djelujem "vizuelno" da me nije lako "slomit" i da ova žena može izdržat štošta.
Za ljutnju je odgovor, NJET!

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

:D :D :D

Gužva večeras ovdje.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

U očajanju sam što Daniil neće glumiti Ivana Karamazova. Redatelja ga je "isprobao", ali zbog nečega mu se nije svidio Daniil-Ivan. (Dobro, nisam baš u očajanju, kao kad mu je izmaknuo Stavrogin, ali stil ište svoje. :D )

Maracro, ja - kao što vidiš - još u sedlu (daktilo-stolici), da ostanemo vjerni dokholidejskom izričaju. 8)

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maracro
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Пн 29 май 2006, 23:50
Откуда: Split, Croatia
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение maracro »

Teuta писал(а):U očajanju sam što Daniil neće glumiti Ivana Karamazova. Redatelja ga je "isprobao", ali zbog nečega mu se nije svidio Daniil-Ivan. (Dobro, nisam baš u očajanju, kao kad mu je izmaknuo Stavrogin, ali stil ište svoje. :D )

Maracro, ja - kao što vidiš - još u sedlu (daktilo-stolici), da ostanemo vjerni dokholidejskom izričaju. 8)
Neka..neka.....tebe prijo u "sedlu", jer tako je i meni lakše sidit u mom, dok si ti u svom.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Stvarno ti je dominantan avatar, ne mogu ja to dopustiiti. I još si dopuštaš takvo svetogrđe da Bezrukova zoveš Bazuka! Ne zaboravi tko je ovdje Doc Holliday! (Uostalom, zaboravih spomenuti najvažniju njegovu karakteristiku, a ta je da se neprijatelja i izazivača boji k'o pi.da kiše.)

Oni tamo opet u troku(..u). Jaki su, nema što.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 5 гостей