Balkan fans

Поговорим на родных языках / Speak your native language here!

Модераторы: English Admin, Модераторы

Аватара пользователя
maracro
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Пн 29 май 2006, 23:50
Откуда: Split, Croatia
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение maracro »

fruttoglato kaže.

Maracro je iskuckala:
------------------------------------------------
Ha.ha.ha pa zar ih je trebalo mirit..
------------------------------------------------
Josh pitash!
Haroshaja draka-eta sport!(u prevodu:dobra tucha je samo trening--za moje zhivce).[/quote]



Čuvaj živce tribat će ti , ili ako ne to onda pozovi Korfa na jednu "tuču" pa....... :) :)

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
vanjini
Сообщения: 42
Зарегистрирован: Сб 11 мар 2006, 15:42
Откуда: Bihac, Bosnia and Herzegovina

Непрочитанное сообщение vanjini »

maracro писал(а):
vanjini писал(а):Teuta, ko je taj Adrian Celentan ili kako biješe? U životu nisam za njega čula. Moram naučiti napamet sve o njemu, za slučaj ako ikada Danya bude blizu mene i AKO ja ikada u životu naučin rečenice u ruskom osim "Ja te volim." i slično.
Maracro, moram reći da je moj tata bio policajac a mama u vojsci. Svaka čast! :P :wink: Iako se ja distanciram od toga... :D Šta ću, ja sam nekako romantični i sanjarski tip...
Opaaa..moj miško,nije ni čudo šta te toliko volim, uz sve tvoje vrline, još i to da smo tvoj otac i ja kolege hmmmm.... baš lipo , imali bi o čemu razgovarat nas dvoje...

E pa i ja sam ti romantičarski tip, nemš pojma koliki npr. još uvik čitam ljubiće a nije da mi fali romantike nego eto volim sretne završetke .
E a ja sam NAPISALA svoj ljubić... :oops: grozan je...
VLADIMIR+ANA=VOVANA

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maracro
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Пн 29 май 2006, 23:50
Откуда: Split, Croatia
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение maracro »

vanjini писал(а):
maracro писал(а):
vanjini писал(а):Teuta, ko je taj Adrian Celentan ili kako biješe? U životu nisam za njega čula. Moram naučiti napamet sve o njemu, za slučaj ako ikada Danya bude blizu mene i AKO ja ikada u životu naučin rečenice u ruskom osim "Ja te volim." i slično.
Maracro, moram reći da je moj tata bio policajac a mama u vojsci. Svaka čast! :P :wink: Iako se ja distanciram od toga... :D Šta ću, ja sam nekako romantični i sanjarski tip...
Opaaa..moj miško,nije ni čudo šta te toliko volim, uz sve tvoje vrline, još i to da smo tvoj otac i ja kolege hmmmm.... baš lipo , imali bi o čemu razgovarat nas dvoje...

E pa i ja sam ti romantičarski tip, nemš pojma koliki npr. još uvik čitam ljubiće a nije da mi fali romantike nego eto volim sretne završetke .
E a ja sam NAPISALA svoj ljubić... :oops: grozan je...


E pa moj miško bila bi mi čast da ga pročitam (naravno ako ti to želiš).

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Maracro,
što si ti neka osjetljivica, 'ko bi reć'! :D Ne treba ti valjda posebno dopuštenje da pišeš na ovom forumu, nismo ga ni mi ostale tražile! Piši što te volja i kako te volja, on-topic ili off-topic, razumljivo ili nerazumljivo, zanimljivo ili nezanimljivo, rusofilno ili rusofobno; baš bih htjela vidjeti toga tko će meni propisati kako ću i što pisati (osim Poisy i Mysty - jbga, vlast je vlast 8) )! To o starosjediocima i starobesjediocima, to je - dragaya moya - luk i voda, fikcija, iluzija; jednaka "prava" imaju i stari i novi forumaši, iako se mi stari znamo zaboraviti i utvarati si drukčije. Jednom riječju, "kraljevstvo kraljevstvu ne propisuje zakone". Toliko o tomu. :!:

Drugo, Sergej Bezrukov. Reći ću tek ovoliko: velik je glumac! To se moglo vidjeti u Brigadi, ali tek kada se pogleda nekoliko njegovih uloga, baš se može sa sigurnošću tvrditi. U Eseninu - seriji koja mi se, ukupno gledajući, nije svidjela, ali dobro je zanatski odrađena - vidi se njegova veličina; da tako kažem, on strasno sraste s ulogom! Isto tako, jako me se dojmio u ulozi Ješue u Masteru i Margariti - nešto je osobeno unio u taj lik. One oči glume same za se (u početku onaj sjaj, a poslije...).

Bojim se da sam potrošila vrijeme koje imam, a Danju - ljubljenoga našega Danječku - nisam uspjela spomenuti. Bar malo: u intervjuu što ga je dao F. Bondarčuku gotovo odbija glumiti u serijama (koliko se sjećam), a u ovom novom intervjuu malo je ublažio te riječi: kao, ne mogu reći da nikada više neću glumiti u serijama, ali volio bih glumiti u filmovima. To nam daje nadu da će igrati u BN 2, ako do snimanja ikada dođe. Skazal je još i ovo: "Kada su serije u pitanju, ne stidim se svoje uloge u Deti Arbata. Također ni one u BN." (Danja, a kojih se uloga stidiš? :wink: )

A sad bjež' ja! :D :D :D

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
vanjini
Сообщения: 42
Зарегистрирован: Сб 11 мар 2006, 15:42
Откуда: Bihac, Bosnia and Herzegovina

Непрочитанное сообщение vanjini »

Draga maracro, umrla bi od sramote kda bi ga ovdje objavila :oops: :oops: ... :lol:
Nisam ti ja objavljivački tip...
VLADIMIR+ANA=VOVANA

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Vanjini,
nisam ti odgovorila na pitanje o Celentanu, ali to je netko učinio umjesto mene. Zato mogu dodati drugu informaciju o Danjinu glazbenom ukusu (nadam se da sam dobro upamtila): on voli francuske šansone (usput, svidio mu se Pariz kada je boravio u njemu) te pokojnoga Coja, ruskog glazbenika (o njemu možeš proguglati ako te zanima).

Draga moja Vanjini,
čovjek ti se zbilja mora diviti što si uspjela privesti kraju svoj ljubić; ja sam (davno doduše) započela mnoge i mnoge priče, ali nijednu nisam dovršila. U nastupu samokritičnosti, čak sam ih i pobacala. Samo jednu nisam, ali nju ne mogu dovršiti: javlja mi se otpor jer je umrla žena koja mi je služila kao prototip za jedan lik. Znači, ne preostaje mi ništa nego črčkanje po internetskim forumima. Šteta je, Vanj, što ne znaš ruski. Postoji jedna Danji posvećena stranica gdje čitatelji pišu Bednuyu Nastyu; ti bi bila duša tog "romana". Znači, uči ruski. Zbilja, kod tebe u školi možda postoji nastava ruskoga?

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maracro
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Пн 29 май 2006, 23:50
Откуда: Split, Croatia
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение maracro »

vanjini писал(а):Draga maracro, umrla bi od sramote kda bi ga ovdje objavila :oops: :oops: ... :lol:
Nisam ti ja objavljivački tip...
Sunce moje malo nisam ni mislila da ga ovde objaviš. Imaju poštari pa nek letaju. :)

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
sanja
Сообщения: 48
Зарегистрирован: Пн 22 авг 2005, 19:37
Откуда: serbia

Непрочитанное сообщение sanja »

ne bi nama smetalo ni da nas prati christiano ronaldo
jao jao jao ja znam da ne bi trebalo da idem off topic ali ja slatkog Portugalca jednostavno obozavam . :wub: :kiss: :hugs: :ah: :wub:
Moja drugarica i ja smo totalno odlepile za njim - ja koja bas i nisam neki ljubitelj fudbala ne propustam nijednu utakmicu Portugala .

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
vanjini
Сообщения: 42
Зарегистрирован: Сб 11 мар 2006, 15:42
Откуда: Bihac, Bosnia and Herzegovina

Непрочитанное сообщение vanjini »

Draga moja Teuta, da kod mene postoji tečaj ili bilo kakav oblik ruskog jezika, znala bi...a mama se ježi od njihovog naglaska...
VLADIMIR+ANA=VOVANA

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maracro
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Пн 29 май 2006, 23:50
Откуда: Split, Croatia
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение maracro »

sanja писал(а):
ne bi nama smetalo ni da nas prati christiano ronaldo
jao jao jao ja znam da ne bi trebalo da idem off topic ali ja slatkog Portugalca jednostavno obozavam . :wub: :kiss: :hugs: :ah: :wub:
Moja drugarica i ja smo totalno odlepile za njim - ja koja bas i nisam neki ljubitelj fudbala ne propustam nijednu utakmicu Portugala .
E pa sanja moja valjda ti je to u mene "profesionalna deformacija" ali taj mladić Cristiano Ronaldo imao ti je jednu aferu ili skandal gdje je bio optužen za SILOVANJE jedne djevojke. Nisam sigurna ali mislim da to još nije završeno, ali uglavnom imao je strašnih problema i čak lagani zastoj u karijeri.
Nemoj ti mislit da ja sad tebi nešto namećem (i meni je onako simpa za vidit) ili nedaj Bože šta drugo , nego sam eto htijela spomenit onako usput.......

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Jupi, jupi, jupi! Ne znam koliko pratite ruski dio foruma pa evo jedne novitade. Za sutra je zakazana presica naschet snimanja novoga filma, koji će se zvati Dom solnca (Dom sunca). Jedna je od uloga povjerena i - pogađate - našem Danji, a tu je i veličanstvena Čulpan Hamatova! Njih su dvoje navedeni pri kraju popisa glumaca, ali nema veze, daj što daš. Dakle, sutra je presica, a - kažu - već nakon nje glumci moraju početi živjeti životom svojih likova.

Radnja je smještena u sedamdesete godine XX. stoljeća. Saša - kći bogatih sovjetskih diplomata - zaljubljuje se u vođu hipija kojega zovu Sunce, zbog čega se posvadi s momkom i roditeljima te sudjeluje u hipijevskim demonstracijama. Sunce je odvodi iz Moskve u Sankt Peterburg, i tu oni jedno vrijeme žive u hipjevskom "Domu Sunca", potpuno novome svijetu za Sašu. (Kruta sovjetska vlast prema ovakvom se nekonvencionalnom načinu života odnosi možete zamisliti kako.) Dakako, ta veza ne može vječno potrajati pa se Saša vraća u Moskvu, ali zauvijek obogaćena onim što je upoznala te s trajnim sjećanjem da je u životu voljela jedno Sunce.

Ugrubo sam (a možda i netočno :wink: ) prepričala, prostite menya. Kako Danja voli nositi dugu kosu, evo mu prilike. Pod uvjetom, naravno, da on ne bude u ulozi onoga urednog momka s početka priče, poželjnoga ženika.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Što iz redaka a što između njih, što od profesionalnih kritičara a što od naših forumskih kritičara-amatera (ali koji ne pišu nimalo amaterski, cure zaslužuju divljenje), vidimo da je "Peregon" bljedunjavo ostvarenje. Na festivalima u Moskvi i Karlovim Varyma prošao je nezapaženo, a Mysty - za razliku od svih koji okolišaju - jednostavno veli da joj se film nije svidio! Svaka joj čast! A Danji je svejedno korisno što se našao u "kinu", pa budimo (budi on) zadovoljni time.

Ona šuša od američkog predsjednika u posjetu je Sankt Peterburgu! :shock: Pitam se zna li on to cijeniti (i zna li on uopće gdje je). Možda je (glede & unatoč) i on godinama mantrao "dogodine u Sankt Peterburgu"? :roll:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Ča je, Maracroice, ča se motaš - sad onod, sad ovod? Vizhu tebya!

Eno na, opet je pobjegla!

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
maracro
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Пн 29 май 2006, 23:50
Откуда: Split, Croatia
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение maracro »

Teuta писал(а):Ča je, Maracroice, ča se motaš - sad onod, sad ovod? Vizhu tebya!

Eno na, opet je pobjegla!
Ha.ha..ha.. ma motam se a šta ću drugo,vidim i ja tebe i ovod i onod.
Ne mogu svugdje stić, a vidim da naše forumske "prijateljice" ne stignu ovod nikako, blago im se sigurno negdje uživaju :) :)

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

maracro писал(а):
Teuta писал(а):Ča je, Maracroice, ča se motaš - sad onod, sad ovod? Vizhu tebya!

Eno na, opet je pobjegla!
Ha.ha..ha.. ma motam se a šta ću drugo,vidim i ja tebe i ovod i onod.
Ne mogu svugdje stić, a vidim da naše forumske "prijateljice" ne stignu ovod nikako, blago im se sigurno negdje uživaju :) :)
Bolje da uživaju nego kao ja, vučem se po kući kao "pometina" (valjda znaš što je to? :oops: ) i ništa mi se ne da. :cry:

Gledam "Ironiu sudby" (baš sam gore pitala Ruskinje znaju li išta o tom filmu) s dosta čestim prekidima, pa malo ubacim DVD-e "Brigade", onda one tvoje opako cenzurirane "BN", a urednoi pratim i "Talisman lyubvi". Naschet TL, kidala sam se od smijeha čitajući reakcije na tu seriju nastale za njezina prvoga prikazivanja. Čim mi se bude dalo, izdvojit ću i "prevesti" nekoliko najsmjehotresnijih, šteta je to ne podijeliti. :lol:

A ti, draga moja, izložide ovdje svoje dojmove na VGV 2! Čujem da ti se Danja u toj seriji nije svidio? Pochemu? :wink:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: SentiBot[eu] и 6 гостей