Balkan fans

Поговорим на родных языках / Speak your native language here!

Модераторы: English Admin, Модераторы

Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

enya писал(а):
Teuta писал(а):
enya писал(а):tja,...pa rekla bih im kad bi nas pochastile svojim prisustvom :P ....ovako,spala knjiga na dva slova :wink:
sve me neka jeza obuzima,...znas i sama kako su...gresne :wink: uvalice se u neke neprilike,osecam.posle cemo ti i ja morati u rescue mission 8) 8)
Da, straљni Strahov mogao bi im nekako nauditi. Drћati ih u svojoj kuli bjelokosnoj. I onda ćemo ti i ja morati ponuditi sve љto on zatraћi u zamjenu za drugi dio brigade. Moћda ćemo mu se morati i podati. Katastrofa i uћas!
:ah: :ah: :ah:
narocito ovo sto cemo "mozda" morati :ah: :ah: oh,...gospodi! :oops: ...pa,kako cemo to? :oops:
eto,ostavile nas :roll: ..a vidi na kakvu smo zrtvu spremne...
Razumije se, ja to ne bih napravila za svakoga. Uostalom, ne znam više bih li vjerovala i tebi. Možda se i ti jednom rukom spremaš za put u Moskvu matušku, a meni tu medeno besjediš. Ostat ću sama i vjetar će šumiti tiho, tihano:

Bila jednom brigada,
a gle, molim te, sada;
forumom sama luta
sablast zvana Teuta.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
enya
Сообщения: 291
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:16
Откуда: Beograd

Непрочитанное сообщение enya »

:lol: :lol: :lol:
teshko,draga.mada,dobra ti je pesmica :wink: ...ali,dok je ispitnog roka moji putevi ne idu na istok :(

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
enya
Сообщения: 291
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:16
Откуда: Beograd

Непрочитанное сообщение enya »

osim,naravno,da je u pitanju nezgodacija visokog rizika :arrow: spashavanje brigadirki! :ninja: :ninja:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

enya писал(а)::lol: :lol: :lol:
teshko,draga.mada,dobra ti je pesmica :wink: ...ali,dok je ispitnog roka moji putevi ne idu na istok :(
Ha, ne spominji mi ispite, imam i ja neke obveze u tom smislu.
Ovo je ona ura kada ja, krasna forumska princeza, moram nestati prije nego što se pretvorim u priprostu ženturaču. Laku noć.

Spokoyna noch, Daniil Aleksandrovich, esli vy zdes'!

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
enya
Сообщения: 291
Зарегистрирован: Вт 24 май 2005, 13:16
Откуда: Beograd

Непрочитанное сообщение enya »

Teuta писал(а):
enya писал(а)::lol: :lol: :lol:
teshko,draga.mada,dobra ti je pesmica :wink: ...ali,dok je ispitnog roka moji putevi ne idu na istok :(
Ha, ne spominji mi ispite, imam i ja neke obveze u tom smislu.
Ovo je ona ura kada ja, krasna forumska princeza, moram nestati prije nego љto se pretvorim u priprostu ћenturaču. Laku noć.

Spokoyna noch, Daniil Aleksandrovich, esli vy zdes'!
hihihi...
buona notte,cara teuta...

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Koncem mjeseca vraća se Poisy iz Turske, hvala Bogu! Treba nam novih prinosa o Danjki. Javlja se na Ruskino i bori se za DS poput lavice, ona i ostale cure.

Još malo iskrica s Ruskina.
Kako sam se donekle poistovjetila s Pčolkom (ali ne MAKSimalno), malo sam istraživala taj svoj alter ego. Obožavateljice koje ga opsjedaju i čekaju pred kazalištem imaju ga običaj darivati igračkama u obliku - pčele!

Nešto zanimljivo o VV. On je jednom ostavio post na svome neslužbenom siteu, nešto u smislu da je vidio stranicu i da mu se sviđa. Potpisao se kao Fil. Kaže da su se forumaši(ce) obrušile na njega nevjerojatnom žestinom - da kako ga nije stid predstavljati se kao VV, bezobraznika! A on je - kaže - shvatio da je taj site svijet za sebe, mikrokozmos u kojemu sve ima svoje mjesto i u koji je bolje ne dirati nego prepustiti ga njemu samome.

Ovo prepričavam po sjećanju. Ali veoma mi se interesantno učinilo jer sam odmah pomislila na Daniu. Što bi bilo da se on pojavi među nama? Isto, što i s VV. Ne bismo mu vjerovale da je to on, a on se ne bi ponižavao i nastojao nas na sve načine uvjeriti da jest. I otišao bi zauvijek (bar što se pisanja tiče, ako ne i čitanja). A to bi bilo i dobro. Upravo kako treba. Shvatio je to VV. Zato ga poštujem.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

TT poštujeVV,:lol:
dobro se sećaš baš tako je on ispričao, molodec v. :wink:
al ima on i zanimljivijih priča od te :oops:

što se tiče chka & moon

jesu grešne :rolleyes: , nek mi oproste :rolleyes: al u rusiji nisu
ja mislim da su one čule za novootvoreno odeljenje na betty ford klinici
pa je chka tamo na odvikavanju od forumašenja a moon je pohitao čim je čuo jer i sam ima par komada zavisnosti koje bi trebalo izlečiti :mrgreen: :mrgreen: :ah:

a ja sam vrlo- ma nemam vremena da dišem
kucamo se soon
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Jelena, svatko onaj tko se želi osloboditi ovisnosti o Daniilu Strahovu neka je ustupi meni - ja mogu podnijeti sve to. I ne želim se od toga izliječiti. Večeras sam bila vani i čula tužne i ružne novosti o nekim poznanicima. A kroz glavu mi misao: HVALA TI, BOŽE, ŠTO POSTOJI DANIIL STRAHOV! On je ljepota, sreća, ideal, nepomućena radost, dokaza da život ima smisla itd! Shvaćaš valjda da ja ne tvrdim - osim onoga o ljepoti - da je on objektivno savršen, nego samo zahvaljujem Bogu što me uspijeva usrećiti time što uspješno emitira predodžbu da je takav (uspješno što se mene tiče, a i mnogih i mnogih :wink: ). Kada bih ga imala priliku upoznati, veliko je pitanje bih li je iskoristila. Meni on treba ovakav kakav jest - savršenstvo i savršeno utočište. Sama pomisao na ono njegovo lijepo lice olakša mi neke svakodnevne situacije - možeš li vjerovati?

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

:ah:

Teuta писал(а): Kada bih ga imala priliku upoznati, veliko je pitanje bih li je iskoristila.
jel treba da komentarishem shto sam ovo izvukla na quote ili me razumesh ? :rolleyes: :wink:

eh živote :rolleyes:..hum mhm heh
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

jelena писал(а)::ah:

Teuta писал(а): Kada bih ga imala priliku upoznati, veliko je pitanje bih li je iskoristila.
jel treba da komentarishem shto sam ovo izvukla na quote ili me razumesh ? :rolleyes: :wink:

eh živote :rolleyes:..hum mhm heh
Hoću reći, možda bih više izgubila (cijeli jedan svijet, raj) negoli dobila. Ovo govorim racionalno, kada odvagnem stvari. A što bi bilo, kako bi se mahnito ponijela kada bih se suočila snjegovom božanstvenom pojavnošću, uopće ne mogu zamisliti.

I da znaš, Jelena, ti mi tu glumiš neku otvorenu facu, a toliko toga znaš ali nam ne priopćiš. :?: Ja se moram prebijati po Ruskinu i slično da bih mukotrpno napabirčila koju informaciju, a ti mi onda mrtvo-hladno: Da, to je točno, a ima i još zanimljivijih stvari! Kada sam kao veliku vijest donijela ono o Idiotu i Mironovu, ti isto: Znam i za jednoga i drugoga, tj. za Mirnova kao idiota (filmskoga :D )! Znala si i za Majstora i Margaritu! Tko zna što ti još znaš, ali šutiš kao sfinga! E pa, čekaj malo! Stvarno si! :evil: :evil: :evil:

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

'Ajde, hvala Bogu, taj Peregon drukčiji je nego što sam zamišljala. Po svemu sudeći, rat je tu samo podloga, a u središtu su pozornosti ljudi i njihovi odnosi.

Valjda je tako. Nikada se ne zna kada moj ruski (hm, :roll:) može zakazati.

Čudno, iščekujem kraj snimanja kao da je sigurno da ću taj "big movie" ikada vidjeti. Ali, nije to ništa: ja živim u uvjerenju da ću jednom u životu vidjeti sve što je Dania ikada snimio, pa čak i više od toga... :oops: Osjećam to kao najdublju i jedino moguću istinu.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
jelena
Сообщения: 288
Зарегистрирован: Вс 15 май 2005, 13:51
Откуда: Belgrade,Serbia

Непрочитанное сообщение jelena »

Teuta писал(а):I da znaš, Jelena, ti mi tu glumiš neku otvorenu facu, a toliko toga znaš ali nam ne priopćiš. :?: Ja se moram prebijati po Ruskinu i slično da bih mukotrpno napabirčila koju informaciju, a ti mi onda mrtvo-hladno: Da, to je točno, a ima i još zanimljivijih stvari!:
:ah: gospodi da chovek ne poveruje :?
1] niti glumim niti sam otvorena po prirodi bez obzira shto stichesh takav utisak :wink: :lol: :lol:
2] ja znam samo da nishta ne znam :lol:
3] hm da, posedujem kojekakve informacije naime mozak mi je utreniran da sakuplja ko sundjer, a sad kako do njih dolazim prebijanjem ili ne :ah: i kuda ....manje ili vishe mukotrpno ...
4] heh pa da si bila zainteresovana za z v recimo podelila bih s tobom pregrsht ludorija kao shto sam sa ostalim zainteresovanima [ kom 1=chka]


Teuta писал(а):Tko zna što ti još znaš, ali šutiš kao sfinga! E pa, čekaj malo! Stvarno si! :evil: :evil: :evil:
5] hm :rolleyes: ko zna , ali mene ako pitash ja odgovorim bez komplikovanja stvari
6] za razliku od sfinge, sfingo jedna :tongue:
7] stvarno sam najgora :mrgreen:
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours.
mag-no'li-a

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
Teuta
Сообщения: 648
Зарегистрирован: Вт 17 май 2005, 00:07
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Teuta »

Dobro, dobro, nemoj se ljutiti, i dalje ću po internetskom od-nemila-do-nedraga u potrazi za kojekakvim informacijama.

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Аватара пользователя
RedMoon
Сообщения: 183
Зарегистрирован: Вс 14 авг 2005, 20:00
Откуда: bgd

Непрочитанное сообщение RedMoon »

sanja писал(а):Čekaj hoćeљ da kaћeљ da je Danya glumio u onoj seriji sa Mari u pola dvanaest gde je ona neka glumica snimaju film ili tako neљto :shock: :shock: Pa kako nas nisi obavestila :o :o
hocu!!!!!

bez zamerke ali
zar jedino moon uvek mora da bude dezurna sluzba obavestenja ?
:rolleyes:

o strahovu i mnoogim drugim opsesijama http://p104.ezboard.com/fbalkanskiforumfrm15

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
8-) blanca

Непрочитанное сообщение 8-) blanca »

ne,ne,...one ce se pobiti... :ah: :ah: :ah:
milena,vrati se! :|

Ссылка:
BBcode:
HTML:
Скрыть ссылки на пост
Показать ссылки на пост
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 3 гостя